Irakasleen helbide elektronikoak

Izen-abizenakemailMintegia
Ilincheta Zabalza, Mª Jesusmilinchz@educacion.navarra.esAlemaniera
Vicente Guijalba, Marijosemvicentg@educacion.navarra.esAlemaniera
Astrain Unanua, Anaaastrai1@educacion.navarra.esBiologia eta Geologia
Bardaji Goikoetxea, Leirelbardajgoi@educacion.navarra.es Biologia eta Geologia
Bermejo Delgado, Asier Xabierabermejdel1@educacion.navarra.esBiologia eta Geologia
Diaz Ereño, Elisabetediazere@educacion.navarra.esBiologia eta Geologia
Izquierdo Negredo, Maria Begoñabizquier@educacion.navarra.esBiologia eta Geologia
Lertxundi Gomara, Amaiaalertxugom@educacion.navarra.esBiologia eta Geologia
Miranda Orella, Eugenioemiranda@educacion.navarra.esBiologia eta Geologia
Vázquez Galán, Juan Joséjvazque1@educacion.navarra.esBiologia eta Geologia
Ciriza Chocarro, Amaiaacirizacho@educacion.navarra.esMarrazketa
García Eguaras, Cristinacgarciae@educacion.navarra.esMarrazketa
Goyenaga Garro, Maidermgoyenagar@educacion.navarra.esMarrazketa
Gras Brotons, Carolina Manuelacgrasbroto@educacion.navarra.esMarrazketa
Lezaun Agos, Amaiaalezaunago@educacion.navarra.esMarrazketa
Txurruka Izal, Karolkchurruc@educacion.navarra.esMarrazketa
Labiano Boutens, Arturoalabianbou@educacion.navarra.esEkonomia
Zaro Arcauz, Oskiaozaroarc@educacion.navarra.esEkonomia
Arranz Gutiérrez, Sandrasarranzg@educacion.navarra.esGorputz Heziketa
Astráin Goñi, Carloscastrain@educacion.navarra.esGorputz Heziketa
Bonastre Piazuelo, Isaacibonastp@educacion.navarra.esGorputz Heziketa
Galbete Ahechu, Aitzolagalbetahe@educacion.navarra.esGorputz Heziketa
Goicoechea Tabar, Anderagoicoetab@educacion.navarra.esGorputz Heziketa
Jimeno Eguinoa, Anaajimenoe@educacion.navarra.esGorputz Heziketa
Onsalo Damboriena, Ainaraaonsalodam@educacion.navarra.esGorputz Heziketa
Vallina Larreategui, Josujvallinlar@educacion.navarra.esGorputz Heziketa
Vitas Vicente, Lauralvitasvi@educacion.navarra.esGorputz Heziketa
Fernández Arenaza, Ainhoaafernana@educacion.navarra.esEuskara
Fernández Sáinz-de Murieta, Irantzuifernan3@educacion.navarra.esEuskara
Iriarte Azpíroz, María Ángelesmiriart4@educacion.navarra.esEuskara
Jauregui Gaztañaga, Maddimjaureggaz@educacion.navarra.es Euskara
Llorens García, Blanca Estherbllorens@educacion.navarra.esEuskara
Perurena Graciarena, Jonejperuregra@educacion.navarra.esEuskara
Sanvicens Gila, Ana Mariaasanvicg@educacion.navarra.esEuskara
Arnal Musatadi, Jonejarnalmusa@educacion.navarra.esFilosofia
Delás Villanueva, Eduardoedelasvi@educacion.navarra.esFilosofia
Goñi Astiz, Ibaiigoniast@educacion.navarra.esFilosofia
Gracia Aranda, Paulapgraciaara@educacion.navarra.esFilosofia
Serrano Lopez, Lorenalserranlop1@educacion.navarra.esFilosofia
Uharte Uharte, Amaiaauharteu@educacion.navarra.esFilosofia
Cuadal Marzo, Mariamcuadalmar@educacion.navarra.esFisika eta Kimika
Gonzalez De San Roman Gonzalez De San Roman, Ignacioigonzalgon10@educacion.navarra.esFisika eta Kimika
Mateo Elduayen, Isidroimateoel@educacion.navarra.esFisika eta Kimika
Otano Eguaras, Martamotanoeg@educacion.navarra.esFisika eta Kimika
Pérez Pegado, Estereperezpega@educacion.navarra.es Fisika eta Kimika
Salsamendi Rezola, Aitorasalsame@educacion.navarra.esFisika eta Kimika
Sarasola Barrenechea, Eleneesarasobar@educacion.navarra.esFisika eta Kimika
Yarza Beguiristain, M Lourdesmyarzab@educacion.navarra.esFisika eta Kimika
Arenaza Zabalza, Maria Bidanebarenaza@educacion.navarra.esFrantsesa
Cueli Tourrevil, Mikelamcuelitour@educacion.navarra.esFrantsesa
Gonzalez Glaria, Olatzogonzalgia@educacion.navarra.esFrantsesa
Monguilán Domínguez, Francisco Javierfmonguidom@educacion.navarra.esFrantsesa
Abasolo López, Jon Patxipabasolo@educacion.navarra.esGeografia eta Historia
Alvarez Hermoso, Patriciapalvareher@educacion.navarra.esGeografia eta Historia
Álvarez Urtasun, Lorenamasenjod@educacion.navarra.esGeografia eta Historia
Arizaleta Izura, Patriciaparizalizu@educacion.navarra.esGeografia eta Historia
Asenjo Díez, María Asunciónmasenjod@educacion.navarra.esGeografia eta Historia
Beroiz Lazcano, Marcelinomberoizlaz@educacion.navarra.esGeografia eta Historia
Iturralde Elizetxe, Amaiaaiturral@educacion.navarra.esGeografia eta Historia
Larraza Lizarraga, Manuelmlarrazliz2@educacion.navarra.esGeografia eta Historia
Martinez Alava, Carloscmartina@educacion.navarra.esGeografia eta Historia
Mendicoa Mariezcurrena, Miren Arantzazummendico@educacion.navarra.esGeografia eta Historia
Rodríguez Cayetano, Luisalrodrigc@educacion.navarra.esGeografia eta Historia
Serrano Torres, Hortensiahserrant@educacion.navarra.esGeografia eta Historia
Urdaniz Guembe, Irantzuiurdaniz@educacion.navarra.esGeografia eta Historia
Carlos Ramirez, Maria Asuncionmcarlosr@educacion.navarra.esIngelera
Cea Espinosa, Sergisceaespino@educacion.navarra.esIngelera
Gálvez Pascual, Ángelaglvezpa@educacion.navarra.esIngelera
Garcia Armendariz, Jesusjgarciaa@educacion.navarra.esIngelera
Iturria Cuartero, Jon Enekojiturricua@educacion.navarra.esIngelera
Juanenea Echeveste, Nereanjuanene@educacion.navarra.esIngelera
Pérez de Albeniz Crespo, María Isabelmperezd3@educacion.navarra.esIngelera
Pérez De Ciriza Valencia, María Teresamperezd1@educacion.navarra.esIngelera
Ramírez Egaña, Aliciaaramire2@educacion.navarra.esIngelera
Ruiz Fernández, Ana Belénaruizfer@educacion.navarra.esIngelera
Santisteban Gárate, Ana Carlotaasantist@educacion.navarra.esIngelera
Cruz Cases, Albaacruzcases@educacion.navarra.esLatina
Ibañez Sola, Maria Evamibanez5@educacion.navarra.esLatina
Zubillaga Mina, María Amayaazubilla@educacion.navarra.esLatina
Aragüés Cemboráin, Miren Itziarmaragesc@educacion.navarra.esGaztelania
Crespo Eguilaz, Sarascrespoe@educacion.navarra.esGaztelania
Garcia Garcia, Maria Josemgarci18@educacion.navarra.esGaztelania
García Gila, Juan Ramónjgarci15@educacion.navarra.esGaztelania
Garcia Pascual, Jaimejgarcia9@educacion.navarra.esGaztelania
Garcia Uriz, Enekoegarciauri@educacion.navarra.esGaztelania
Izal Cueva, Sandrasizalcueva@educacion.navarra.esGaztelania
Liso Ruiz, Maria Yolandamlisorui@educacion.navarra.esGaztelania
Medrano Adan, Ana Isabelamedrana@educacion.navarra.esGaztelania
Preciado Pascual, Maria Lourdesmpreciad@educacion.navarra.esGaztelania
Primicia Olid, Ainaraaprimico@educacion.navarra.esGaztelania
Zabaltza Jimeno, Xabierxzabaltj@educacion.navarra.esGaztelania
Beaumont Arizaleta, Mikelmbeaumo2@educacion.navarra.esMatematikak
Castiñeira Veiga, Ismaelicastinvei@educacion.navarra.es Matematikak
Domínguez Fernández, Mª Josemdoming4@educacion.navarra.esMatematikak
Esquisábel Martínez, Maria Ceciliamesquismar1@educacion.navarra.esMatematikak
Goñi Huarte, María Estheregonihua@educacion.navarra.esMatematikak
Goñi Razquin, Erkudenegonirazqu@educacion.navarra.esMatematikak
Gordo Lasterra, Angel Mariaagordola@educacion.navarra.esMatematikak
Irañeta Unzue, Ikeriiranetunz@educacion.navarra.esMatematikak
Macua Elizari, Uxueumacuael@educacion.navarra.esMatematikak
Perez Inza, Pilarpperezin@educacion.navarra.esMatematikak
Remiro Ercila, Reyesmremiroe@educacion.navarra.esMatematikak
Sanz Garayalde, Iranzuisanzgaray@educacion.navarra.esMatematikak
Tolosa Tolosa, Andoniatolosat@educacion.navarra.esMatematikak
Aizpurua Ramírez, Edurneeaizpurr@educacion.navarra.esMusika
Arellano Olloqui, Leonorlarellao@educacion.navarra.esMusika
Iturri Pernaute, Miren Maitanemiturripe1@educacion.navarra.esMusika
Dachary Martinez, Carloscdachary@educacion.navarra.esOrientazioa
Fernández Ramos, Ana Belénafernanr@educacion.navarra.esOrientazioa
Gallego Gallego, Consuelocgallegg@educacion.navarra.esOrientazioa
Gonzalez Mercado, Mariamgonzalmer@educacion.navarra.esOrientazioa
González Sagües, Miguel Manuelmgonzal7@educacion.navarra.esOrientazioa
Ibero Ardanaz, Noraniberoarda@educacion.navarra.esOrientazioa
Legarreta Aguirregomezcorta, Aintzilealegarragu@educacion.navarra.esOrientazioa
Reviriego Reinaldo, Noeminrevirirei@educacion.navarra.esOrientazioa
Vitoria Mangado, Guadalupegvitoria@educacion.navarra.esOrientazioa
Ugalde Semperena, Imanoliugaldesem@educacion.navarra.esErlijioa
Vera Alcivar, Alberto Sebastianaveraalciv@educacion.navarra.esErlijioa
Vera Alcivar, Alberto Sebastianaveraalciv@educacion.navarra.esErlijioa
Ansa Morena, Mercedesmansamor@educacion.navarra.esTeknologia
Andion Rodriguez, Iñigoiandionrod@educacion.navarra.esTeknologia
Archanco Lorenzo, Mikel Franciscomarchanlor@educacion.navarra.esTeknologia
Bermejo Iraizoz, Luislbermejo@educacion.navarra.esTeknologia
Cía Goyen, Iñigoiciagoyen@educacion.navarra.esTeknologia
Flores Urriza, Lauralfloresurr@educacion.navarra.esTeknologia
Ruiz Barbarin, Mª Jesúsmruizb@educacion.navarra.esTeknologia
Tolosa Garayar, Andoniatolosagar@educacion.navarra.esTeknologia
Urdaniz Berasain, Mikelmurdaniz@educacion.navarra.esTeknologia
Urio Larrea, Asierauriolar@educacion.navarra.esTeknologia